AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce
 
 

Život je Umění

radost spolutvoření

AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - Život je Umění
Spolutvoření
Spolulétání
Spolu
Oslavuj!

Produkty

KAM za LETECKOU ŠKOLKOU

Prožít víkend mezi nebem a zemí?!

Ano. U nás to jde. Jedenkrát v měsíci od května do října lze zažít letiště tak, jak ho znají jen ti, co zde bydlí a pracují jako rodiny. Páteční rozkoukání a ubytování. Sobotní účast na programu pro domácí i hosty a spolutvoření pro další letecké nadšence a rodiny s dětmi. Nedělní trochu víc pohádková neděle a unikátní téma pro ART-ování.

Hosínské Hraní na létání
první víkend v měsíci viz.kalendář. Program hravý letecko-dětský. Navíc trochu výcvikový. Možná i tréninkový a hlavně pro inspirace okolo létání a životního stylu, který mění lidi k lepšímu.

cena 3330Kč pro rodinu s dětmi vč.ubytování ve stanech
bez dopravy, stravy a alternativního programu mimo letiště

Ranské Výcvikové víkendovky
Druhý víkend v měsíci viz.kalendář. Program škola hrou i opravdový výcvikový padákový. Trénink všeho okolo letiště a kopce a inspirace pro zájemce o tento druh létání.

cena 3330Kč pro rodinu s dětmi vč.ubytování ve stanech
bez dopravy, stravy a alternativního programu mimo letiště

Moravské tréninkové víkendovky
Třetí víkendy v měsíci viz.kalendář. Program motorově hravě tělo-cvikový. Trénik FLY-yoga a další inspirace pro zdravý letecký život.

cena 3330Kč pro rodinu s dětmi vč.ubytování ve stanech
bez dopravy, stravy a alternativního programu mimo letiště

Během víkendu se vždy objeví nějaká překvapení, zajímavý lidé, stroje nebo nápady. Hry, instruktoři, trenéři mají své skupiny a vy se můžete zapojit. Bude-li přát počasí i pro létání, lze doplnit program o VÝLETY PO OBLOZE nebo TANDEMOVÉ LÉTÁNÍ. Výlety po okolí podle místa jsou turistické cíle a trasy, které můžete přidat nebo je nechat na příště! každopádně všechny letecké hračky sebou!

DÁRKOVÉ POUKAZY vystavujeme osobně a vlastnoručně a zasíláme poštou s věnováním a vzkazem před startem! a malým dárkem navíc. Vzhledem k tomu, že jsme letecká škola a lifestyle agentura, tak tyto poukazy jsou bez časového omezení platnosti. Aby počkali na to pravé počasí a čas pro vzdušné radosti :-)

 
 

Zpět

 
AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce -