AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Individuální mentoring

AerolifeArt - Individuální mentoring

Když potřebujeme obě hemisféry pro tvoření života

Co lze ve vzduchu naplánovat a co je umění improvizace? Kdo určuje pravidla a kdo je porušuje? Kdy se staví plán a kdy to nelze? Kde jsou limity? Kam mířit úsilí? Jak na změnu počasí? Proč je plán vším a zároveň ničím? Pro co si lidé chodí do létání? Produkt je i cena nebo hodnota?

100+ let lidského létání v novodobé historii rozvinulo jeden aerodynamický zákon do mnoha verzí křídel, vytvořilo společnou frazeologii pro různé skupiny pilotů, sjednotilo časování a letecké mapy po celém světě. Namířilo výš, vytváří společná pravidla, snaží se sdílet informace a definovalo základní letecké profese.

Máme pro Vás individuální přístup a rozhodnete-li se s námi zůstat, pak Vám nabídneme zábavu jako výcvik, trénink a cestování. Vždy ve stejném pořadí. Vyzkoušet - učit se - trénovat a pak cestovat. Jakýkoliv letecký sport používá podobné principy a tak je kam růst a zároveň se kam vracet. Podle chuti, věku, kondice a financí.

Svět se nám mění před očima a principy zůstávají? Ano. Mění se úhel pohledu. Mění se práce s časem. Mění se výkony, které máme k dispozici. Přizpůsobujeme se. Tvoříme nové nástroje. Zdokonalujeme myšlení. Opravdu? Všichni nebo individuálně? Pomáháme si nebo stále pouze soupeříme?

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší a víme, že to, co je pro Vás nejlepší víte stejně jenom Vy. Proto pracujeme metodou "chce to plán" - "kdo je nejlepší" - "krok za krokem" - "kde všude chci/můžu/umím". Život vede a Cesta už je individuální...

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -