AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Umění vztahů a regenerace

AerolifeArt - Umění vztahů a regenerace

Kdo umí i vysoko cítit hluboký klid

Co je Létání pro radost? Kdo začne už v dětství, získá víc než jen cit pro Vítr. Kdy lidé začnou létat v letadle? Kde je hranice mezi leteckými sporty? Kam všude lze dojít s křídlem na zádech? Jak udržet tělo v kondici? Proč někdo může létat z nohou a jiný potřebuje kolečka? Pro které druhy létání je potřeba zůstat zcela zdravý?

Létání je důvod i motivace i způsob jak něco udělat pro sebe a zachování zdraví a radosti ze života. Začne to draky, pak lze použít padáky na všechny způsoby a jestli zůstane láska k létání? Pak se najde i cesta k realizaci dalších přání. Získat a udržet pilotní licence nebo jde jen o osobní rozvoj, který prodlouží kvalitu života.

Žijeme příběh a lidé okolo nás žijí ten svůj. Naše cesty se potkávají a kříží se různé generace, profese, sporty a to, co nás spojuje je chuť se rozvíjet. Jsou mezi námi trenéři a víme o způsobech diagnostiky, výživy, posilování i cardio-tréninku. Proto milujeme padákové sporty! Protože naše tělo i myšlení je neoddělitelnou součástí létání.

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -