AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Pro mámy

AerolifeArt - Pro mámy

Den s létající mentorkou nebo mentorem od 9000Kč nebo...

Co vlastně mámy potřebují? Když jim děti přijdou říct, že chtějí létat! Kdo jim nabídne klid a kdo vzrušení? Kdy se bojí nejvíc? Kde je jim nejlíp? Kam chodí pro svou sílu a odvahu? Jak jim udělat radost? Proč se vydrží bát jen krátkou chvíli? Pro co si chodí na letiště a do kurzů létání? My víme, že taky hledají odpovědi!

Na světě jsou jen 4 druhy maminek. Budoucí, mamky v akci, tety a babičky. Všechny ostatní Ženy zkoušejí jak nejlépe naložit a naplnit čas, který mají pro sebe, pro své partnery, pro děti půjčené, pro děti svěřené a pro "věčné děti", které jsou všude kolem. Není kam uniknout! Leda ulítnout...

Proto jsme otestovali nejlepší verze sami na sobě a můžeme je nabídnout i Vám jako dětské programy během Junior FlyCampů(ať si lze odfouknout) seznamovací tandemové lety s instruktorem a tandemové seskoky ať je ten adrenalin romantický a přiměřeně dramatický. Lety ultralehké s instruktorem ať je to poprvé i další nejkrásnější. Barevné lety balonem. Bílé lety s větroněm.

A nebo to vše jako výcvik paraglidingu ve všech jeho nerozbitných relaxačních inspirativních podobách a pak už ta rychlejší letadla!

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -