AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Pro táty

AerolifeArt - Pro táty

Den s létající mentorkou za 9.000Kč nebo radši ... pánská společnost

Co vlastně takový letuchtivý táta potřebuje? Samotu! Klid! Svobodu! Nebo informace? Kdo mu poskytne klid a kdo vzrušení? Kdy se může bát? Kde je opravdu sám? Kam se chodí smát? Jak se dá nejvíc radovat? Proč se potřebuje občas bát? Pro co si chodí na letiště a do kurzů létání? My to víme a než to zjistí, tak jim napovíme!

Na světě je jen jeden druh tatínka. Velké Dítě! Všichni ostatní Muži zkoušejí jaké nejlepší hry jsou pro Velké kluky. Protože "možná" budou tátové, takže v tréninku a do té doby pánská jízda! Čas pro sebe, pro své partnerky a pro všechny ostatní děti. Furt někde lítají...

Proto jsme díky našim zkušenostem tří generací "okřídlených" schopni nabídnout i Vám nejen dětské programy během Junior FlyCampů(ať děti můžou taky) seznamovací tandemové lety s instruktorem a tandemové seskoky ať je ten adrenalin na pokračování. Lety ultralehké s instruktorem ať najdou pro sebe to nejlepší.

Protože pak už přijde výcvik powerkitingu, paraglidingu , paramotorů, parašutismu Až začne být zima na kolena? Tak letadla!

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -