AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Týmové tvoření

AerolifeArt - Týmové tvoření

Kdo s kým může vytvořit něco mimořádného

Co stavíme za tým? Kdo jsou lidé okolo nás? Kdy se potkáváme? Kde máme svá oblíbená místa? Kam jezdíme? Jak se organizujeme? Proč vytváříme komunitu? Pro co je tým určen? Zkuste si představit role v týmu a co všechno takový tým dokáže!

Část našich akcí i činností má týmovou podobu. Pro cesty za létáním to tak je. Vůdce výpravy, watchpeople, létací průvodci, instruktoři, řidiči, záchranný tým pro případ potíží, kuchař... mají za úkol stavět program, koordinovat, dohlížet, hlídat počasí, rozumět mapám, znát pravidla a řešit nouzové situace.

Roční kalendář se staví v lednu podle ročního tématu, v únoru se určují role a rozdělení do kurzů, březen už se dolaďují informace a duben je startovací. Mezitím běží nejoblíbenější akce, které jsou každoroční a probíhají i v zimě nebo na druhé straně Zeměkoule.

Každý pilot od první sezóny vytváří svou mapu přání, hledá přátele pro realizaci, sestavuje vlastní i čerpá z týmové knihovny. Aktualizuje mapy a pak už jen hlídá vítr! Nové kurzy, nové kombinace sportů a cestování po tradičních trasách. Konec sezóny v říjnu, listopadové oslavy a prosincové výzvy!

A nanovo!

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -