AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Letiště nejen v Alpách

AerolifeArt - Letiště nejen v  Alpách

Celé Alpy jsou jeden velký prostor pro naše padákové létání.

Náš prostor je však součástí nebo sousedí v prostory velkého civilního letectví a armádních letišť. Proto máme své nejoblíbenější - jednoduché a bezpečné destinace, kam vás můžeme vzít sebou a něco vás naučit. Později se na ta místa už budete vydávat sami nebo využijete našich služeb a nových inspirací.

Také proto je hlavní "velitel" našich expedic Tomáš Válek. Tvoří program i trasy, které mají být trochu jiné než je běžné. Jeho mnohaletá práce u armády na řízení letového provozu vnáší do našeho cestování řád a bezpečí. Bonusem je kulinářský servis a důraz na místní speciality, který si lze užít všemi smysly a to je nejlepší způsob vzdělávání vůbec!

Každý rok vepisujeme do seznamu přání nová místa, které potřebujeme zažít! Každá sezóna je jiná. Časový plán je směr a náplň expedic není jen čistě létací. Protože "AeroLife" je vše, co dělá čas na cestách výjimečným. Proto i změna rozhodnutí je vyhrazena a podepřena "knihovnou" alternativních programů.

Od roku 2017 běží program zaměřený na "naše juniory" a proto většina míst a programů zohledňuje dostupnost cestování i pro mladé členy našich rodin a orientaci na padákové a paramotorové létání. Tento program "letecké školky" má za cíl "pást včely" a užít si čas, dokud naše a propůjčené děti stojí o naší přítomnost a zkušenosti.

 

Odkaz:
https://www.paraglidingmap.com/app/

 
 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -