AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Mentální self-tuning a spánek

AerolifeArt - Mentální self-tuning a spánek

Kde se dá vyspat pod křídlem s létající mentorkou nebo mentorem

Co je to self-tuning? Kdo je mentální trenér? Kdy je nejlepší načasování pro trénink? Kde se to vyučuje? Kam míří všechny tyhle otázky? Jak se rozhodují piloti? Proč lze přežít i nouzové situace bez informací? Pro co se zlepšovat ve výkonu nebo ve výsledcích? Jsou to kouzla?

Na každou myslitelnou otázku existuje v životě odpověď. Zda je správná nebo chybná se dozvíme cestou životem díky času, který nám byl pro otázky a odpovědi dán k dispozici. Létání tento proces koncentruje do hranic rychlosti - výšky a manévrů, které zvládáme zpracovat.

Změřit si síly s Přírodou nebo sám se sebou nebo s kým vlastně? Jediný parametr je Čas a co všechno do něj dokážeme "dostat". Odměnu si stanovujeme sami. Někdo vědomým způsobem, jiný o tom stráví spoustu času studiem filosofií a návodů od zaručených nebo neznámých autorů.

My našli jiný recept. Metoda "pilot decision" je o prioritách co musím dodržet, o pojmu úroveň komunikace, o načasování a významu rozhodovací postup. Práci s vlastním myšlením při reálných - životu nebezpečných činnostech. TO vše pro vnímání TOHO, o čem Život ve skutečnosti je - o gravitaci a o odměně za investice formou radosti!

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -