AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Rodinné ARTování

AerolifeArt - Rodinné ARTování

Život je příběh a my jsme v tom velcí umělci

Co potřebuje vaše rodina? Kdo všechno pojede na výlet? Kdy máte čas pro rodinu? Kde máte své zázemí? Kam nejraději jezdíte? Jak se vaše plány mění podle věku členů rodiny? Proč potřebujete jet s rodinou? Dobře si to rozmyslete, protože létání vyžaduje klid! Soustředění, odpočinek, střídání zátěže...

Máme s tím letité zkušenosti a najít místo, kde budou všichni spokojení, to vyžaduje zkušenost! Našli jsme taková místa v srdci Alp, na jižní straně Evropy i daleko na severu. Vám nabídneme výběr toho nejlepšího a zároveň dostupného i pro děti. Dobrodruhům nabídneme jiná místa a parťáky.

U rodin se čas řídí prázdninami. Také proto část našich akcí pro juniory je prázdninová a rodiče jsou jejich součástí, nebo si vytváří vlastní program. Rodina je každopádně nejdůležitější a nejpevnější základ pro Život a proto jí létání nemá narušovat. Občasné potíže s maminkami umíme řešit v průběhu roku a tatínci se učí rychle, když mají od koho brát inspirace!

Je fascinující zažívat s vámi růst členů rodiny během leteckých výcviků, tréninku nebo později v terénu na expedicích. Trpělivost, moudrost, rozvaha. Jsme si inspirací vzájemně!

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -