AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Letiště ČR

AerolifeArt - Letiště ČR

Náš roční cyklus pohybu po letištích České republiky obsahuje seznam míst, kde se s námi lze potkat, něco zažít nebo se od nás něco naučit. Z mapy dole v odkaze zjistíte polohu všech letišť a my jsme si vybrali ty nejdůležitější pro naše poslání.

Naši "parafriends" a kolegové mají své školy a firmy především na letištích nebo v jejich blízkosti. To abychom se mohli navštěvovat "jen na skok" nebo u nich mohli spolu-tvořit kurzy, akce a výlety.

Novinky a plány vkládáme do kalendáře a trasy pro XC junior FlyCampy mají svůj program, který mění počasí nebo dokonce i směr větru. Vždy se snažíme určit "základnu" a z ní pak vyrážet různými směry.

Hlavní "base" jsou letiště, kde zůstáváme během roku alespoň týden a kam míří naši klienti na individuální tréninky, FlyCampy a další inspirující setkání. Zde se také odehrává servis nebo další služby důležité pro naší práci.

Letiště Hosín - Toužim - Raná u Loun - Vrchlabí - Jihlava - Přerov.

Podrobnější mapu všech kopců, sportovních ploch, malých letišť nebo důležitých adres tvoříme podle vašeho individuálního plánu výcviku.

 

Odkaz:
https://aisview.rlp.cz/

 
 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -