AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce
 
 

Život je Umění

radost spolutvoření

AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - Život je Umění
Spolutvoření
Spolulétání
Spolu
Oslavuj!

Produkty

KDO umí TANDEM letět, skočit

Tandem jako seskok z letadla nebo létání na padácích!

Tandemové seskoky organizujeme z letišť, kde sídlíme, učíme nebo trénujeme a organizujeme něco zajímavého pro děti a celou rodinu. Lze proto takový tandemový seskok spojit s víkendem na letišti nebo navíc objednat herní program před nebo po létání. Tandemové seskoky najdete na mnoha místech. My se specializujeme na programy okolo leteckého života od capartů až po vojenské veterány!

SESKOK Z MOTOROVÉHO LETADLA
rychlost 120 až 220km/hod pro posádku TANDEMpilot + VY 4000Kč
nebo seskok se záznamem foto + kamera za 6000Kč

SESKOK Z VRTULNÍKU
rychlost 0 až 220Km/hod pro posádku TANDEMpilot + 1 za 6000Kč

TANDEMOVÝ LET PARAGLIDING
rychlost 20 až 45km/hod pro posádku instruktor + 1 za 3000Kč

TANDEMOVÝ LET PARAMOTORY
rychlost 20 až 60km/hod pro posádku instruktor + 1 za 3000Kč

TANDEMOVÝ SESKOK Z BALÓNU
rychlost 0 + Vítr km/hod pro posádku TANDEMpilot + 1 za 15000Kč/letovou hodinu

Uvedená cena se dělí u létání na padacích na polovinu nebo čtvrtinu podle délky letu. Lze objednat i delší let, ale mějte na paměti složení posádky!

Dětem stačí 15min, zkušenější ocení půlhodiny a teprve až si budete jistí radostí, kterou můžete způsobit, pak volte hodinový nebo delší let. Výšky letu jsou různé. Délka trasy a její směr je po domluvě s pilotem volitelná jen u motorových létajících strojů.

Ostatní bezmotorové řídí počasí a směr větru, který nemůže být silnější a rychlejší než ta tichá křídla :-)

DÁRKOVÉ POUKAZY vystavujeme osobně a vlastnoručně a zasíláme poštou s věnováním a vzkazem před startem! a malým dárkem navíc. Vzhledem k tomu, že jsme letecká škola a lifestyle agentura, tak tyto poukazy jsou bez časového omezení platnosti. Aby počkali na to pravé počasí a čas pro vzdušné radosti :-)

 
 

 

Odkaz:
http://paraflyservice.cz

 

Zpět

 
AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce -