AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akceAerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce
 
 

Život je Umění

radost spolutvoření

AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - Život je Umění
Spolutvoření
Spolulétání
Spolu
Oslavuj!

Produkty

S KÝM se učí ŠKOLA LÉTÁNÍ

Určeno pro výlety za odměnu do leteckých alpských terénů!

Tento produkt je speciál šitý na míru podle přání lidí, kteří už ví, kdo jsme a kdo je náš tým. Sestavuje se z leteckých rodin, juniorského programu a jezdí si na něj odpočinout naši instruktoři a trenéři, které lze potkat na našich českých a moravských víkendovkách. V kalendáři má svou "pohotovost" a řídí se počasím. Jezdíme tam, kde je nám dobře a je o nás postaráno. Odměňujeme se navzájem.

Kdo se chce přidat, stává se spolu-autorem akce a podílí se na financování nákladů. Vše další jsou inspirace vzniklé přímo cestou. Heslo "pojedeme někam a budeme tam něco dělat" je platné pro akce na letišti Hosín a pak i na těchto cestách :-)

Akce podporují i výzkumné projekty ústavu Four Elements z.ú. a projekty pro děti, které se zajímají o létání a technologie ve prospěch Přírody.

 
 

 

Odkaz:
http://www.four-elements.cz

 

Zpět

 
AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce - AerolifeArt - letecká hra, letecká škola, letecký dárek, létající umělci, oslavy, firemní akce -