AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Spolu&Tvůrci

Michal Krause

Ahoj. Jsem Velký dítě a nechám si říkat Michal Létající Vozembouch

Jsem dítě, co vyrůstalo s rodiči na letišti. Moje cesta k lítání to vzala oklikou přes několik profesí a doplnila mi vzdělání jménem "život". Jsem realistický skeptik a to mi umožňuje si ulítávat na všem, co má hodnotu.

S "Tetou Míšou" jsem se potkal na svém kurzu paraglidingu těsně za limitem "junior" a pojmenoval jsem jí pracovním názvem Matka Kachna. To mi zařídilo její náležitou pozornost stejně jako můj netradiční humor.

Než jsme se pracovně potkali znovu, stihl jsem si vyzkoušet, jak je to s její hláškou "Příroda si vás roztřídí" a po úrazu z lítání jsem se stal jako velký potížista součástí školy létání a paraglidingové komunity jako profík.

Můžete mě potkat v Beskydech, na Rané nebo na výletě do Alp. Možná vás budu sundavat ze stromu, povezu vás na kopec, vylovím z jezera. Na fotkách mě nehledejte, stojím většinou za objektivem nebo kamerou.

Jestli vás napadlo, jak jsem se octnul v tomhle týmu? Jsem fakt dobrej a nestydím se to přiznat. Navíc doučuju lidi to, na co v životě ještě nepřišli. Jsem dostatečně cvok a miluju cestování a muziku a tvoření.

Motto co mě drží v klidu v každé situaci a každé práci: "jestli se má něco podělat, tak se to podělá!" což je v přímém kontrastu nebo to taky doplňuje a vyvažuje firemní "zase se to povedlo!"

Víc vám o svých možnostech a zkušenostech neprozradím, ať máte co objevovat!

 
AerolifeArt - Michal Krause
AerolifeArt - Michal Krause
AerolifeArt - Michal Krause
AerolifeArt - Michal Krause
 

 

Odkaz:
https://www.facebook.com/letajici.vozembouch

 

Zpět

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -