AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Spolu&Tvůrci

Tomáš Tom Válek

Ahoj. Jsem Tom, Tomáš, Tomík a jsem původem Jihočech a taky letecký profík.

Leteckým profesionálem jsem se rozhodl stát už v dětství. Moje cesta vedla do armády. Mojí prací bylo mnoho let řízení letového provozu a jako absolvent vojenské letecké školy mě baví všechno, co lítá a to včetně modelařiny, velkých strojů i lidí okolo létání.

Nadšeným paragliďákem jsem se stal v době, kdy jsem si už mohl splnit tenhle sen. Učil jsem se létat v Beskydech. Jenže jak jsem z Jižních Čech, tak moje další létání bylo buď doma "na laně" nebo v Alpách. Pořádání výletů, plány a organizace programu mě chytlo za srdce a začalo táhnout ven do svobody...

S týmem AeroLife jsem se potkal na Rané, během dětského Junior FlyCampu. Přítomnost Tety Míši mě natolik "rozhodila", že jsem neunikl její pozornosti za sérii nepovedených startů, které mi samozřejmě standardně jdou na jedničku!

Naše společné výlety a získání sportovní licence mě ještě víc přiblížili myšlence stát se členem tohoto týmu a posunout se ještě výš a dál. Dokonce i s paramotorem. Je to kreativní a přitom zodpovědná práce plná nových lidí, míst i výzev.

Navíc jsem celý život cvičen a připraven chránit bezpečí i vzdušný prostor a to je o vzdělávání. Vybral jsem si proto v duchu své původní práce roli "letovoda", což je v paraglidingu i jeho různých podobách průvodce na XC přeletových kurzech a expedicích.

Mám moc rád firemní slogan "Zase se to povedlo!" a když to nemá vyjít a Příroda to zastaví na počasí? Tak jsme připraveni na operativu formou změny "letového plánu" nebo programu a neplýtvání časem ani penězi.

Zatím vám neposkytnu kromě fotografií, které ještě dobře roztřídím, žádný síťový odkaz ani "profil". Jsem "stará škola" a jsem stydlivý a chlubím se zásadně jen osobně! ;-)

 
 

Zpět

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -