AerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArtAerolifeArt
 
 

AeroAcademy

radost z rozvoje

AerolifeArt - AeroAcademy
Děti
Junioři
Pro mámy
Pro táty

Spolu&Tvůrci

Bohumil Bob Kočí

Ahoj. Jsem Bob a Bohumil Kočí a říkají mi Bobek.

Přál jsem si být pilotem stíhačky, protože jsme jí měli na zahradě naší školky! Taky jsem chtěl být leteckým mechanikem, ale nechtěl jsem se učit...tak jsem se stal nejlepším ve všem, co jsem kdy dělal a pak jsem šel dál. Dál za svým snem o létání!

Paragliding jsem vyzkoušel ještě v době, kdy se mi zdál poněkud nebezpečný. Tak jsem si počkal a začal znovu a vybral si ty nejlepší před deseti lety. Byl naprosto jasně přesvědčený, že všechno vím, znám a umím. Jedině létání a trpělivost a krutost Tety Míši a Přírody byli připraveni mi ukázat, že je to krapet jinak ;-)

Svůj první krok a start do splnění snu jsem vyřešil jako chlap. Nakoupil jsem vše a teprve pak jsem si uvědomil, že mě to někdo taky musí naučit. Tak jsem se výrobce při placení faktury zeptal, kam mě pošle. A to se stalo a bylo to pěkně od píky! Raná u Loun a šlapat do kopce! Ačkoli už tehdy jsem vědět, že budu motorový!

Dnes už mě najdete na nové adrese na letišti Hosín. Vzdal jsem se všeho, co jsem měl rád a otevřel novou kapitolu. Asi že vždycky chci všechno, tak taky nutně vše odevzdám, aby mohlo přijít to nové. Dostal jsem šanci a teď jí tedy využiju!

Jak mě zařadit a poznat v týmu AeroLife? Jsem technik. Taky instruktor ve výcviku a zbytek si nechte jako překvapení. Stejně je toho tolik, že vám to nemůžu prozradit najednou! A jednou, je-li vyvoleno, tak to spolu všechno vyzkoušíme, otestujeme a ...

A protože mám rád lidi, kteří za to stojí, tak jsem navrhl sekci AeroLife - Parafriends. Občas se nestíhám divit, jak suproví to jsou lidé i profíci. Je toho tolik, co ještě půjde zažít a udělat si to v tom životě hezký. Proto tady jsme!

Jo. Mám rád tu hlášku "Zase se to povedlo!" a taky vím, že samo se to nestane. Je potřeba jít a udělat to! Konec řečí. Jdeme něco dělat, jinak zlenivím! ;-)

 
 

 

Odkaz:
https://www.facebook.com/bohumil.koci.7

 

Zpět

 
AerolifeArt - AerolifeArt - AerolifeArt -